• Kategorie
  • Szukaj
  • Zatrzaski i napy

Najwyższa jakość wyrobów metalowych 

Różnego rodzaju mocowania i zatrzaski znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, również w żeglarstwie. Szybki montaż, wygodne zapięcie, praktyczne rozwiązanie – co jeszcze? Sprawdź.

Nierdzewne napy do łodzi, bimini, plandek

Tradycyjne rodzaje zatrzasków, znajdują zastosowanie w wielu obszarach, również w odzieży oraz różnych akcesoriach. W naszym sklepie znajdziesz elementy, dzięki którym z łatwością rozwiniesz swoje żeglarskie hobby. Szybki montaż oraz wygodne zapięcie to niejedyne zalety naszych zatrzasków. Te praktyczne zapięcia wyróżniają się także estetyczną formą oraz atrakcyjną ceną. Sprawdzą się w przypadku montażu np. na pokładzie łodzi, bimini, czy w przypadku plandek. W naszym asortymencie znajdziesz różne warianty, rozmiary oraz kształty, dzięki czemu szybko wybierzesz model zgodny z zapotrzebowaniem. 

Zatrzaski i napy – doskonałe opcje mocujące

Zatrzaski przykręcane, np. nierdzewne, sprawdzą się do montażu na pokładach łodzi, jachtu czy żaglówki. Okażą się również wyjątkowo przydatne np. w przypadku zapinania materiału typu plandeka do powierzchni twardej ja drewno czy tworzywo. Zatrzaski z wkrętem służą do połączenia dwóch elementów, przy czym jednym z elementów (stron) może być np. burta łodzi czy jachtu. Aby zamontować element napy ze śrubą, wystarczy go dokręcić, nie ma potrzeby wiercenia, używając po prostu śrubokręta. Pozostałe dwie części napy montuje się w materiale, który ma zostać spięty z tą twardą powierzchnią, na przykład plandeką. W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w preferowaną przez siebie liczbę sztuk – bez konieczności zakupu całego opakowania. Napy dają możliwość wygodnego i bezproblemowego odczepiania lub przyczepiania w dowolnym momencie. Właśnie dlatego są stosowane w żeglarstwie do bezzwłocznego otwierania i zamykania pokrowców, kieszeni fałowych lub plandek.

Dlaczego warto wybrać nasze zatrzaski i napy? 

Nasz sklep powstał z głębokiej pasji do żeglarstwa i chęci zapewnienia bezpieczeństwa podczas żeglowania. Doskonale rozumiemy więc, jak istotne jest posiadanie wysokiej jakości i niezawodnego wyposażenia do łodzi. Napy do łodzi, napy do bimini, napy do plandek, napy nierdzewne do plandek, zatrzaski do plandek – to elementy niezbędne by pielęgnować zamiłowanie do żeglugi, dostępne w atrakcyjnych cenach. Zależy nam, by nasi klienci mieli dostęp nie tylko do profesjonalnego sprzętu, ale także fachowego doradztwa związanego z dziedziną żeglarstwa. Z wielkim zaangażowaniem i wysiłkiem nieustannie poszerzamy naszą ofertę o produkty od wiodących producentów. Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.