• Kategorie
  • Szukaj
  • CHEMIA JACHTOWA

Farba jachtowa

Piękne krajobrazy, przyjemne kołysanie na falach, świeży zapach morza — czas spędzony na swojej łodzi jest zawsze pełen wrażeń! Aby łódź wyglądała jak najlepiej, należy ją odpowiednio pielęgnować i używać specjalnych produktów do jej konserwacji. Wiadomo, że dbanie o jacht nie jest łatwym zadaniem i tylko wysokiej jakości produkty chronią go niezawodnie. Mimo że preparaty malarskie i ochronne są bardzo różnorodne, wymagania wobec nich są zawsze takie same. Przede wszystkim farba jachtowa musi być bardzo odporna na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, a także wszelkie czynniki biologiczne i chemiczne. Wszystko to po to, aby utrzymać pożądany wygląd łodzi przez długi czas. Na naszej stronie znajdziesz produkty do wszystkich rodzajów prac na pokładach, od gruntowania i malowania po polerowanie i ochronę. Oferujemy szeroki wybór farb i chemii jachtowej oraz atrakcyjne ceny i szybką dostawę.

Chemia jachtowa

Bardzo ważnym aspektem w utrzymaniu dobrego wyglądu jachtu jest jego konserwacja. Niezależnie od materiału, z którego jest wykonany, jego powierzchnie muszą być dobrze utrzymane w trudnych warunkach panujących na wodzie, spowodowanych m.in. przez sól, słońce i brud. W tej kategorii znajdziesz odpowiedni system dla każdego materiału i dla każdej potrzeby: od podkładu epoksydowego do wysokowydajnych środków przeciwporostowych. Oferujemy wszelkie farby, lakiery i oleje jachtowe, podkłady, wysokiej jakości rozcieńczalniki i wiele innych rozwiązań. 

Dzięki naszym produktom pielęgnacyjnym możesz utrzymać lub przywrócić blask swojemu jachtowi. Środki do czyszczenia pokładu lub kadłuba, pasty polerskie, woski lub wypełniacze do drobnych napraw oraz odpowiednie narzędzia — z nami możesz odhaczyć każdą pozycję na swojej liście zakupów! Ponadto proponujemy środki do naprawy, czyszczenia i pielęgnacji żagli, które chronią również materiał. Naszą bogatą ofertę produktów pielęgnacyjnych uzupełniliśmy o doskonałe i antypoślizgowe paski pokładowe, taśmy naprawcze, szczotki oraz środki do czyszczenia szyb. Gdziekolwiek jesteś, na jakichkolwiek wodach świata, przekonasz się, że nasza chemia jachtowa to wysokiej jakości produkty do stosowania nad i pod powierzchnią wody. Poświęć więc trochę czasu na poznanie naszej oferty, aby dokonać najlepszego wyboru dla siebie.

Chemia żeglarska

Chemia żeglarska powinna przedłużać żywotność wszystkich powierzchni jednostki, a do tego mieć wysoką odporność na wilgoć i być przystosowana do interakcji z różnymi rodzajami wody. Farby i lakiery dzięki swoim właściwościom chronią elementy metalowe przed zanieczyszczeniami i powstawaniem korozji. Można je także stosować bezpośrednio na rdzę. Równie ważne jest, aby użyte produkty nadawały łodzi atrakcyjny wygląd. Połysk i dodatkową ochronę uzyskasz dzięki odpowiedniemu lakierowi, który może być stosowany do elementów dekoracyjnych wewnątrz i na zewnątrz. W tym samym celu możesz również użyć najlepszej farby jachtowej do drewna, aby podkreślić piękno jego powierzchni. Dzięki naszym produktom do malowania i wykańczania łodzi zabezpieczysz swój jacht tak, aby służył Ci przez wiele lat jako towarzysz najpiękniejszych podróży!