• Sprzedaż hurtowa

      Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla przemysłu, handlu oraz rzemiosła. Dostarczamy produkty, które znajdują zastosowanie szczególnie w obszarach wrażliwych na korozję i promieniowanie UV. Jakość, kompetencja, szybkie terminy dostaw i bardzo wysoka wydajność czynią z nas niezawodnego partnera. Mamy nadzieję, że będą Państwo kolejnym naszym zadowolonym kontrahentem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

     Specjalnie dla przemysłu i biznesu przygotowaliśmy hurtowe cenniki produktów z naszej oferty.  Jeśli chcą Państwo otrzymać specyfikacje cenową prosimy wysłać wiadomość na adres hurtownia@sailor24.pl z danymi firmy, telefonem kontaktowym i krótkim opisem działalności.  

Przejdz do formularza kontaktowego 

Z poważaniem obsługa zamówień hurtowych.

prezes-z-napisem.jpg

Hurtownia żeglarska

Sklep żeglarski Sailor24.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki asortyment przeznaczony dla miłośników żeglarstwa, a w szczególności właścicieli jachtów żaglowych i motorowych. W sklepie dostępne są wszelkie potrzebne narzędzia, które wesprą każde żeglarskie zmagania, a także różnego rodzaju akcesoria potrzebne do miłego pobytu na jachcie. W oparciu o własne doświadczenia nabyte w sportach wodnych, dbamy o naszych Klientów i służymy fachową pomocą w doborze produktów, jakie oferuje nasza hurtownia żeglarska.

Prowadzimy wysyłkową sprzedaż hurtową, oferując wiele produktów, począwszy od osprzętu żeglarskiego, czyli wyposażenia pokładu, przez urządzenia i akcesoria motorowodne, aż po taśmy naprawcze i ochronne oraz chemię jachtową. Jesteśmy dystrybutorem produktów wielu uznanych marek w branży żeglarskiej. Naszą hurtownię żeglarską tworzy zespół pasjonatów, dlatego zapewniamy wyłącznie sprawdzone produkty. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie ocenić czy dany osprzęt dobrze spełni swoje funkcje.

Sprzedaż hurtowa sprzętu żeglarskiego i sportów wodnych

Oferujemy sprzedaż hurtową sprzętu żeglarskiego oraz urządzeń i akcesoriów niezbędnych w przypadku sportów wodnych. Jesteśmy dealerem wielu znanych żeglarskich marek takich jak: AmberTech, Castrol, Marine Business, Navyline, SeaSure, Spinera, Ultraflex, Wichard, Yachticon i wielu innych. Prowadzimy sprzedaż hurtową sprzętu żeglarskiego dla stoczni, firm czarterowych i nie tylko. Nasze produkty trafiają na rynek sportów wodnych, w tym żeglarstwa, motorowodniactwa, kajakarstwa, wind surfingu, czy wędkarstwa.

Celem, jaki postawiliśmy sobie przy doborze oferty naszego sklepu żeglarskiego, jest dobór takiego osprzętu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów – zarówno osób indywidualnych uprawiających żeglarstwo, jak i firm działających w tej branży. Nasze ponad 40-letnie doświadczenie i profesjonale podejście do każdego zlecenia sprawiło, że zaufało nam tysiące przedsiębiorstw i odbiorców prywatnych w Polsce i za granicą. Nasze produkty trafiają poza tereny naszego kraju, gdzie również posiadamy wielu odbiorców. Każdy z Klientów ma pewność, że dzięki produktom zakupionym w naszym sklepie, ma pewność bezpiecznego i wygodnego żeglowania.

Jeżeli interesuje Państwa hurtowa sprzedaż sprzętu żeglarskiego, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Hurtownia artykułów żeglarskich i wyposażenia łodzi

Prowadzimy sprzedaż hurtową niezbędnego wyposażenia, które musi się znaleźć na każdej łodzi. W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne akcesoria i osprzęt do wyposażenia każdej motorówki. Prócz odbiorców indywidualnych, zaopatrujemy stocznie jachtowe, zakłady szkutnicze oraz sklepy handlujące akcesoriami i sprzętem do żeglowania. Proponujemy artykuły z najwyższej półki. Niezależnie od posiadanej wiedzy, nasi sprzedawcy pomogą określić i spełnić potrzeby każdego Klienta udzielając fachowej porady w doborze odpowiednich produktów.

Naszym celem jest wspieranie każdego w realizacji swojej pasji. Jako profesjonaliści w branży żeglarskiej gwarantujemy, że oferowany przez nas sprzęt wykonany jest przy pomocy sprawdzonych metod, z najlepszej jakości materiałów.