• Strefa korzyści klienta! Sprawdź!

Korzyść 1 – DARMOWA DOSTAWA!

Kup za minimum 500 zł, zapłać online a dostawę do Paczkomatu InPost  otrzymasz GRATIS !!!

 

Korzyść 2 – GWARANCJA CENY!

Jeśli znajdziesz taki sam produkt dostępny do kupienia w innym sklepie internetowym, w niższej cenie niż ten zakupiony u nas a którego czas dostawy nie przekracza 48h - przyślij link do wybranego produktu a po weryfikacji zwrócimy Ci różnicę ceny.

 

Korzyść 3 – DARMOWY SZYBKI ZWROT przez szybkiezwroty.pl !
Dostępne są dwie możliwości:
  1. Wybierz opcję darmowy szybki zwrot  do 30-go dnia od daty zakupu. My zapłacimy za zwrot a środki pieniężne za towar zwrócimy Ci w formie e-bonu, który będziesz mógł wykorzystać przez kolejne 60 dni. Do paczki dołącz krótką deklarację "wybieram darmowy szybki zwrot". 
  2. Zwrócić produkt na zasadach ogólnych dotyczących konsumentów do 14 dni od daty zakupu. Ponosisz w takim przypadku koszty przesyłki (12 zł), które zostaną odliczone od wartości zwracanego towaru a środki pieniężne za produkty dostaniesz w takiej samej formie w jakiej dokonałeś płatności. 
Aby dokonać zwrotu wejdż na szybkiezwroty.pl postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie. Maksymalny rozmair zwracanej paczki 41 x 38 x 64 cm, do 24 kg. Jeśli zwracasz większą paczke wyślij ją na adres: Sailor24.pl, ul. 5 lipca 42B, 70-375 Szczecin. Korzystając z szybkich zwrotów akceptujesz regulamin sklepu.    

 banery_inpost_zwroty_1920x295_darmowy_zwrot-2.jpg

Korzyść 4 – INFOLINIA!

Masz pytanie? Zadzwoń 530 11 00 44 ( Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-14 ) lub napisz na sklep@sailor24.pl .

Wybieraj korzyści! Kupuj bez obaw!