• Kategorie
  • Szukaj
  • MOTOROWODNE

Aby dokonać zakupu wybierz podkategorie

Motorowodne

W dobie zaawansowanego rozwoju nowych technologii i pogoni za sukcesem, często zapominamy o pielęgnowaniu w sobie pasji, które w dzieciństwie przynosiły nam spełnienie. Śpiew, taniec, gra w szachy, a może ekstremalne hobby tj. skoki ze spadochronem – to wszystko sprawiało, że z naszych dziecięcych twarzy nigdy nie schodził uśmiech. Miłośnicy adrenaliny, lubujący się w rywalizacjach na wodzie, często uprawiają tzw. sporty motorowodne. Mogą to być wyścigi na łodziach otwartych, sportowych, narciarstwo wodne lub prozaiczne morskie wojaże. W przypadku łodzi czy motorówek nietrudno jednak o tzw. zmęczenie materiału – nawet najbardziej zadbana maszyna może kiedyś odmówić nam posłuszeństwa. Co więc zrobić, aby kwestia ta nie spędzała nam snu z powiek, częściej niż powinna? Zainwestujmy w odpowiednie wyposażenie!

Artykuły motorowodne

Będąc właścicielem jakiejkolwiek maszyny, musimy przede wszystkim zadbać o jej odpowiednią konserwację. Z każdą kolejną morską wycieczką jej stan, w zależności od warunków pogodowych, będzie ulegał większym bądź mniejszym uszkodzeniom. Zaopatrzmy się więc w jak najwięcej profesjonalnych narzędzi, mających ochronić zarówno nas na pokładzie, jak i stworzenia zamieszkujące morskie głębiny. Sailor, jako pionier w branży handlującej ekwipunkiem żeglarskim oraz motorowodnym, zaopatrzy Państwa w najwyższej jakości akcesoria motorowodne, w skład których wchodzą m.in. przystawki do płukania silników, osłony na śmigło oraz silnik, spłuczki silnika czy kołki ścinane, idealnie dopasowane do używanych przez Państwa maszyn. Dodatkowo posiadamy elementy zajmujące się ochroną śrub podwodnych, fachowo nazywane PROP-GUARD. W razie sytuacji kryzysowej, kiedy znajdziemy się za burtą, śruby nie będą już dla nas zagrożeniem. Sprzęt zabezpieczający przed kradzieżą, czyli wszelakie zamki, gwinty oraz bezpieczniki, również nie są nam obce. A co najważniejsze, solidnie zamontowane uchronią Waszą maszynę przed nawet najbardziej profesjonalnymi rabusiami. 

Wyposażenie motorowodne

Kiedy pasja do sportów motorowodnych jest już w nas dostatecznie rozwinięta, a możliwości finansowe na to pozwalają, możemy stać się właścicielami swojej wymarzonej łajby. Trzeba ją jednak odpowiednio wyposażyć – niech będzie zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna. Wśród bardziej zaawansowanych artykułów motorowodnych możemy wymienić m.in. wentylatory, wciągarki do przyczep, pompy olejowe czy też pantografy, służące do dobrego umocowania silnika. A jeżeli już mowa o sercu naszej maszyny, elektryczny silnik zaburtowy z dodatkową regulacją prędkości obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym koszyku. Do elementów mających zapełnić przestrzeń wewnętrzną należą bezwzględnie stoły oraz fotele, dostępne w Sailor w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów. Mogą Państwo liczyć również na wszelkiego rodzaju kierownice, zarówno te klasyczne, jak i bardziej ekstrawaganckie, wykonane ze stali nierdzewnej oraz aluminium.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą powyżej, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mail, bądź skorzystania z formularza kontaktowego.