• Kategorie
  • Szukaj
  • LODÓWKI TURYSTYCZNE ENGEL

Lodówka turystyczna

Podczas długich morskich czy też lądowych podróży, na grillach, a także spotkaniach z przyjaciółmi na rodzinnej działce – we wszystkich tych sytuacjach bardzo przydatnym akcesorium może okazać się lodówka turystyczna. Dużo mniejsza od naszego sprzętu domowego, łatwa w przenoszeniu oraz pojemna, pozwoli na swobodne przechowywanie jedzenia czy też napojów, bez narażenia ich na zepsucie się. Sailor24, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził więc do swojej oferty szereg tego typu produktów, w różnych wielkościach oraz o odmiennym designie. W asortymencie sklepu znajdują się m.in. lodówki jachtowe, kamperowe oraz samochodowe, które śmiało posłużą nam do przewozu różnego rodzaju towarów, jak i świetnie nadadzą się jako urządzenie do zabudowy. Jednym z ciekawszych tego typu produktów jest niewątpliwie lodówka szufladowa EGSB30G – przeznaczona do zainstalowania w pojeździe lub łodzi, z podwójnym wentylatorem oraz możliwością zdalnej lokalizacji kompresora w maksymalnej odległości osiągającej nawet 1,5 metra. Solidnie oraz precyzyjnie wykonane, z szerokimi możliwościami zastosowania oraz w atrakcyjnych cenach – takie właśnie lodówki turystycznie znajdziemy w Sailor24.

 

Lodówki turystyczne ENGEL

Jeden z głównych producentów, z którymi współpracujemy, czyli firma Engel. Lodówki tworzone w oparciu o najnowsze technologie, znajdują swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. W ofercie Sailor24 m.in. idealna na wypady z przyjaciółmi z zapięciem ze stali nierdzewnej lodówka turystyczna Engel MD60F, która pomieści nawet 24 litrowe butelki wolnostojące, a także jeszcze większa oraz ulepszona wersja EGMD60FC podzielona na sekcję chłodniczą, oraz zamrażalkę, której temperaturę możemy dowolnie regulować za pomocą termostatu. Ponadto, dzięki ciągłemu rozwojowi w zakresie technologii oraz ulepszania procesów produkcyjnych, Engel stworzył również lodówkę EGMD80FS ze znacznie wydajniejszą sprężarką – pracuje ona zdecydowanie ciszej, nie będzie więc przeszkadzać naszym młodszym towarzyszom podczas obowiązkowej drzemki. Jednym z chętniej wybieranych przez klientów Sailor24 produktów jest również model EGMT45FS, ze wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem pokazującym dokładną temperaturę wnętrza lodówki, co znacząco ułatwia kontrolowanie prawidłowości jej pracy.

 

Lodówka turystyczna na prąd

Idealne do zabudowy bądź wolnostojące lodówki turystyczne z zasilaczem dostępne w Sailor24 w kilku ciekawych wariantach. Do wyboru m.in. model EGCK57 z pojemnością aż do 55 litrów – zaprojektowany specjalnie z myślą o mniejszych gabarytowo pomieszczeniach, do użytku w jachtach, łodziach czy też kamperach. Dodatkowo lodówka EGCK47 z oddzielnie załączonym zasilaczem o mocy 230 V i automatycznym przełączaniem o nietuzinkowym designie, z łatwością zmieści się w domkach letniskowych i z powodzeniem posłuży nam przez następne 30 lat. Produktem wartym obejrzenia jest również elegancka lodówka jachtowa EGCK100 w połyskującym czarnym kolorze o ogromnej pojemności dochodzącej do 86 litrów, z 12 litrową zamrażalką. Łatwa w montażu, użyteczna zarówno w poruszających się pojazdach, jak i na lądzie, jest idealną alternatywą na długie oraz wyczerpujące podróże.