• Pudełko do druku CAF-Compo UT czarne samo. komplet = 100 sztuk.

Symbol: HQ354116-100

CAF-COMPO - Pasuje do każdego projektu Wyobraź sobie zatrzask na pokładzie Twojej pięknej łodzi, za pomocą którego możesz przymocować pokrowiec w 100% wolny od korozji i pasujący do górnego koloru. Czas pożegnać się z irytującymi elementami przyciągającymi wzrok, które wyróżniają się z eleganckiego designu, nawet jeśli nie są skorodowane. Projektanci uwielbiają, gdy piękne linie i kształty ich produktów nie są zakłócane przez nieuniknione miejsca, w których na pokładzie znajdują się poduszki, rolety, dywany lub koce. Jest to dokładnie taki sam i szybki montaż, jak w przypadku zwykłego zatrzasku. Unikalna formuła inteligentnego projektu i wysokiej jakości materiałów pozwala na użycie samogwintującej śruby kompozytowej do stosowania w włóknie szklanym, drewnie i innych kompozytach. Pasuje do każdego wzoru, każdego koloru i każdego przycisku. Dostępna w 4 standardowych kolorach lub na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. I pasuje do każdego standardowego przycisku sprężynowego (24-

370.25
370.25
komplet Do przechowalni
Wysyłka w ciągu od 2 do 5 dni
Cena przesyłki 13.99
InPost Paczkomat® 24/7 13.99
Kurier InPost 13.99
Kurier InPost - pobranie 18.99
InPost Paczkomat® 24/7 - pobranie 18.99
Kurier DPD 28
DPD Pickup 28
Kurier DHL 28
DHL POP 28
Kurier DPD - pobranie 30
DPD Pickup - pobranie 30
Kurier DHL pobranie 30
DHL POP - pobranie 30
Dostawa specjalna 49
Dostawa specjalna 2 149
Dostawa specjalna 3 299
Dostępność TAK
Waga 0.166 kg

Zamówienie telefoniczne: 530 11 00 44

Zostaw telefon
CAF-COMPO Nadaje się do każdego projektu
Wyobraź sobie uchwyt na przycisk na pokładzie swojej pięknej łodzi, za pomocą którego możesz zamocować pokrywę, która jest w 100% odporna na korozję i pasuje do koloru pokładu statku. Czas pożegnać się z irytującymi elementami przyciągającymi wzrok, które wyróżniają się na tle szlachetnego projektu, nawet jeśli nie są skorodowane. Projektanci uwielbiają, gdy piękne linie i kształty ich produktów nie są zakłócane przez nieuniknione miejsca, w których na pokładzie znajdują się poduszki, rolety, dywany lub koce. Jest to dokładnie taki sam i szybki montaż, jak w przypadku zwykłego uchwytu przycisku. Unikalna formuła przemyślanego projektu i wysokiej jakości materiałów pozwala na zastosowanie samogwintującej śruby kompozytowej do stosowania we włóknie szklanym, drewnie i innych kompozytach.
Pasuje do każdego wzoru, każdego koloru i każdego przycisku. Dostępna w 4 standardowych kolorach lub na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. I współpracuje z każdym dostępnym na rynku (24-liniowym) pierścieniowym przyciskiem sprężynowym.
Taki sam i szybki montaż jak tradycyjne zatrzaski. Wystarczy wywiercić otwór prowadzący (5,5 mm) i przykręcić mocowanie przycisku CAF-COMPO za pomocą bitu Torx 30.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
4_flagi_Przelewy24-1.png