• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawiczki

Rękawiczki żeglarskie

W Naszym sklepie znajdziecie wszystko, co potrzebne jest żeglarzom do pełnego użytkowania jachtów. W tej kategorii odnajdziecie rękawiczki żeglarskie idealnie dopasowane do waszych potrzeb i dłoni. Niezależnie od tego, czy chcecie wybrać rękawiczki bez palców, czy też rękawiczki z palcami, gwarantujemy, że z naszą ofertą, życie na jachcie stanie się wygodniejsze.

Rękawiczki żeglarskie takiej jak: KONG POP niebiesko-czarne, rozmiar XXL to lekka, wodoodporna konstrukcja wykonana z rozciągliwego niebieskiego nylonu. Doskonale pasują do dłoni i skutecznie ochraniają je przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, na które można napotkać się w trakcie żeglowania. Co więcej, części chwytne pokryte są gumą, co zapewnia wysoką przyczepność, nawet na mokrej i śliskiej nawierzchni. Innymi słowy, to Twój najlepszy wybór, jeśli chodzi o rękawiczki, który gwarantuje pełną swobodę wykonywania wszelkich obowiązków na jachcie oraz kompleksową ochronę dłoni w każdej sytuacji.

Jakie rękawiczki żeglarskie?

Pomagamy wybrać najlepsze rękawiczki żeglarskie. Dostępne mamy różne grubości tkanin, droższe i tańsze modele, w wielu rozmiarach, w tym wersje bez palców i z palcami – każde z nich zostały skrojone tak, aby pasowały do konkretnej dłoni. Oferujemy również wersje rękawiczek żeglarskich pozbawionych tylko kciuka i dwóch pierwszych palców, pozostałe są zasłonięte.

Możesz wybierać z szerokiej gamy produktów, które zapewniają wszystko, co potrzebne, aby wykonywać skomplikowane prace na jachcie. W Naszej ofercie znajdziecie również rękawice KNOG Alex żółto czarne z trzema otwartymi palcami. Jest to zamszowy model posiadający wzmocnienia DuPont z Kevlaru na dłoni oraz palcach. Co więcej, wyposażone są w rzep na nadgarstku, co usprawnia zakładanie oraz ściąganie. Natomiast elastyczny tył z oddychającego materiału, jakim jest nylon, zapewnia dobrą termoregulację, dzięki której dłonie się nie pocą. Wybierz więc produkt idealny dla Ciebie! Mnogość modeli rękawic żeglarskich w sklepie Sailor to gwarancja udanych zakupów!

Rękawiczki żeglarskie wodoodporne

Jeśli szukasz wodoodpornych rękawiczek żeglarskich, sprawdź nasze produkty KONG POP. W tych modelach grzbiet dłoni jest wykonany z rozciągliwej, tkaniny nylonowej. Natomiast wzmocnione gumą powierzchnie uchwytu zapewniają optymalną przyczepność. Zapięcie na rzep oraz gumowy ściągacz na nadgarstku gwarantują dobre dopasowanie do całej dłoni. Rękawiczki są łatwe w użyciu i charakteryzują się wodoodpornym, oddychającym materiałem.

Rękawiczki żeglarskie bez palców i z palcami

Posiadamy bogatą ofertę rękawiczek żeglarskich. Wybierz model bez palców, w którym szybko schłodzą się twoje dłonie oraz będziesz mieć większą kontrolę nad rzeczami wymagającymi precyzji. Jeśli jednak postawisz na modele z palcami, to zagwarantujesz swoim dłoniom większy stopień bezpieczeństwa i ochronę przed różnorodnymi otarciami czy skaleczeniami palców. Wybierz taki model, który będzie w stanie ochraniać twoje dłonie przed zimnem i uszkodzeniami mechanicznymi, a także nadmierną wilgocią. Dzięki rękawicom żeglarskim możesz czerpać radość z żeglowania i zapewnić swoim dłoniom najlepszą ochronę.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawiczek żeglarskich dostępnych w sklepie Sailor! Tylko tu dobierzesz idealny model oraz rozmiar do swoich potrzeb. Warto także wspomnieć, że nasze rękawiczki żeglarskie dostępne są po bardzo atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj i już dziś dokonaj zakupu naszych rękawiczek żeglarskich i czerp przyjemność z żeglugi pełną piersią!