• Bezprzewodowy ROKK - ukryta instalacja

Symbol: SCCW-01

SCANSTRUT ROKK Wireless Wodoodporny i bezprzewodowy system ładowania z certyfikatem QI, który umożliwia ładowanie smartfonów bez żadnych kabli. Opracowany od podstaw pierwszy na świecie wodoodporny, bezprzewodowy system ładowania, który został specjalnie opracowany do użytku na pokładzie. Unikalna technologia jest zamknięta w całkowicie zamkniętej i szczelnej obudowie IPX6, dzięki czemu jest wodoodporna. ROKK Wireless działa bezpośrednio z systemami 12/24 V i dlatego jest idealny dla wieku mobilnego. Doskonale nadaje się do łodzi żaglowych i motorowych, a także przyczep kempingowych i kamperów. Gdziekolwiek potrzebujesz swojego smartfona, ROKK Wireless można łatwo zainstalować, niezależnie od tego, czy znajduje się w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Istnieje odpowiednia wersja dla każdego miejsca montażu, czy to jako wersja z niewidoczną podbudową, jako wersja do zabudowy lub wersja natynkowa. Już nigdy nie będziesz potrzebować kabla! ROKK Wireless posiada najnowsze i najwyższe standard

375.13
375.13
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu od 2 do 5 dni
Cena przesyłki 13.99
InPost Paczkomat® 24/7 13.99
Kurier InPost 13.99
Kurier InPost - pobranie 18.99
InPost Paczkomat® 24/7 18.99
Kurier DPD 28
DPD Pickup 28
Kurier DHL 28
DHL POP 28
Kurier DPD - pobranie 30
DPD Pickup - pobranie 30
Kurier DHL pobranie 30
DHL POP - pobranie 30
Dostawa specjalna 49
Dostawa specjalna 2 149
Dostawa specjalna 3 299
Dostępność TAK
Waga 0.18 kg

Zamówienie telefoniczne: 530 11 00 44

Zostaw telefon
SCANSTRUT ROKK Wireless
Wodoodporny, bezprzewodowy zakres ładowania 12/24 V z certyfikatem QI i certyfikatem IPX6 umożliwia ładowanie w środowisku zewnętrznym bez konieczności stosowania kabli do ładowania telefonu. Zaprojektowany od podstaw, jest to pierwszy na świecie wodoodporny bezprzewodowy system ładowania stworzony specjalnie do użytku na pokładzie, z unikalną technologią zamkniętą w obudowie IPX6, w pełni zamkniętej i szczelnej.
Współpracując bezpośrednio z systemami 12/24 V, ROKK Wireless jest idealny do życia w ruchu i jest idealny dla łodzi żaglowych i motorowych, a także RV. Łatwa instalacja wszędzie tam, gdzie potrzebujesz telefonu - w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Nigdy więcej przewodów! Przekraczanie najnowszych i najwyższych standardów protokołu bezprzewodowego QI.
ROKK Wireless posiada niezależne certyfikaty zapewniające ultra bezpieczne ładowanie w dowolnym miejscu na pokładzie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
4_flagi_Przelewy24-1.png