• SHOCK-WBV C-Series DNM-Airshock

Symbol: SUC02

SHOCK-WBV to system amortyzacji zaprojektowany, przetestowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Znacząco redukuje wibracje i wstrząsy wywołane działaniem fal, a tym samym zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo na wodzie. SHOCK-WBV można łatwo i niedrogo zainstalować jako nowy lub zmodernizowany. Istniejące układy siedzeń na RIB, podium, żegluga komercyjna i rekreacyjna mogą zostać zachowane. Jednostki można łatwo dostosować do szerokiego zakresu masy pasażerów i warunków na morzu. Każda z tych trzech ram może być w razie potrzeby wyposażona w odpowiednie sprężyny tłumiące. Wszystkie sprężyny amortyzujące można dostosować do warunków, takich jak waga pasażera i fale. DNM Spring • Model podstawowy Dla czasów rozmieszczenia około 2 godzin DNM Air • Model klasy średniej Dla czasów rozmieszczenia około 4 godzin FOX Float EVOL • Model najwyższy dla czasów rozstawienia wynoszących 6 i więcej godzin

7137.22
7137.22
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomat® 24/7 0
Kurier InPost 13.99
Kurier InPost - pobranie 25
InPost Paczkomat® 24/7 - pobranie 25
Kurier DPD 28
DPD Pickup 28
Kurier DHL 28
Kurier DPD - pobranie 30
DPD Pickup - pobranie 30
Kurier DHL pobranie 30
Dostawa specjalna 49
Dostawa specjalna 2 149
Dostawa specjalna 3 299
Dostępność TAK

Zamówienie telefoniczne: 530 11 00 44

Zostaw telefon
SHOCK-WBV to system ograniczający wstrząsy opracowany, przetestowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Znacząco redukuje wibracje i wstrząsy wywołane uderzeniami fal, zapewniając większy komfort i bezpieczeństwo na wodzie.
SHOCK-WBV można łatwo i ekonomicznie zainstalować jako nowy lub zmodernizowany. Istniejące układy siedzeń na RIB-ach, platformach, statkach handlowych i rekreacyjnych mogą zostać zachowane. Jednostki można łatwo dostosować do szerokiego zakresu ciężaru pasażerów i warunków na morzu.
Każdy z tych trzech zębatek można wyposażyć w odpowiednie sprężyny tłumiące. Wszystkie sprężyny amortyzujące można dostosować do warunków, takich jak waga pasażera, a także pęcznienie.

DNM Sprężyna • Model podstawowy Do czasów pracy ok. 2 godziny
DNM Powietrze • Model średniowy Do czasów pracy ok. 4 godziny
FOX Float EVOL • Najwyższy model o czasie pracy 6 i więcej godzin
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
4_flagi_Przelewy24-1.png