• Kategorie
  • Szukaj
  • TAPICERKA, BIMINI, PLANDEKI

Aby dokonać zakupu wybierz podkategorie

Poszukujesz bimini do łodzi, tapicerek bądź plandek? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie znajdziesz wszystkie te elementy oraz akcesoria niezbędne do ich montażu. Sprawia to, że każdy klient w sposób kompleksowy ma możliwość zaopatrzenia swojej łodzi i przygotowania jej do rejsu! Oferujemy szybką wysyłkę, atrakcyjne ceny, a także bardzo rozbudowany asortyment, począwszy od niewielkich zaczepów gumowych do plandek, poprzez wsporniki teleskopowe, a skończywszy na tkaninach tapicerskich.

Bimini do łodzi motorowodnych, daszek, baldachim do jachtu

Bardzo wiele osób ceni sobie wypoczynek na wodzie, bez względu czy to jest rejs jachtem, czy też szybka przejażdżka motorówką. Delikatny plusk wody i łopoczące żagle na jachcie to doskonała mieszanka działająca kojąco na nasze zmysły. Aby jednak nasz „morski” wypoczynek był komfortowy, powinniśmy uważać na słońce, które szczególnie mocno przygrzewa do wody. Zbyt długie przebywanie na słońcu i to jeszcze bez nakrycia głowy, może doprowadzić do udaru bądź też bolesnych poparzeń słonecznych. Z tego względu w naszym sklepie zakupicie solidne bimini, czyli specjalnie montowane do łodzi daszki bądź też baldachimy. W ich cieniu nadal można korzystać z przyjemności wspaniałego rejsu. Nasze bimini oraz baldachimy chronią nie tylko przed słońcem, ale także służą jako element dekoracji łodzi.

Oferowane przez nas produkty umożliwiają wykonanie bimini i baldachimów z odpornych na wysokie temperatury i promieniowanie UV materiałów. Co więcej, zakupicie u nas wszelkiego rodzaju rurki, złączki oraz taśmy i zatrzaski, które są niezbędne do stworzenia solidnej konstrukcji.

Prawidłowo wykonane bimini jest również schronieniem przed deszczem, kiedy to spotka nas delikatnie kapryśna pogoda. Biorąc to pod uwagę, oferujemy baldachimy wyprodukowane z impregnowanych materiałów zapewniających odporność na wodę.

Tapicerka do łodzi

W naszym sklepie zakupicie również solidne tapicerki w różnorodnych kolorach. Oferowane tapicerki do łodzi są odporne na promieniowanie UV, wilgoć, rozwój grzybów i pleśni oraz wykazują dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu wykonane tapicerki mogą służyć wiele lat i nie będzie widać po nich żadnego zużycia. Różnorodność kolorów, wzorów oraz odmian tkanin sprawia, że każdy posiadacz łodzi ma możliwość dobrania idealnej wersji do swojego zapotrzebowania. Tu również należy wspomnieć, że nasz asortyment obejmuje różnorodne tkaniny takie jak PCV, nylonowe, elastanowe i wiele innych. Zakupicie tu również folie okienne, mascril na bimini, dacron samoprzylepny i wiele więcej!

Plandeka na łódki i pontony

Zachęcamy również do zapoznania się z szeroką ofertą plandek na łodzie oraz pontony. Zostały one wykonane z solidnego materiału odpornego na promieniowanie słoneczne, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu masz możliwość zabezpieczenia swojej łodzi, kiedy pozostawiasz ją w marinie. Plandeka chroni przed spadającymi liśćmi, opadami deszczu, nieproszonymi gośćmi jak np.: gryzonie, ptaki itp… Można więc powiedzieć, że oferowane przez nasz sklep plandeki na łodzie i pontony, gwarantują spokój właściciela oraz bezpieczeństwo samej łodzi. Co więcej, zakupicie u nas różnorodne akcesoria do plandek, takie jak haczyki, zatrzaski oraz wsporniki teleskopowe i zaczepy wraz z guzikami plandekowymi. W ten sposób macie możliwość zaopatrzenia się w niezbędny sprzęt do plandek w jednym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą plandek, tapicerek oraz bimini, jakie można znaleźć w naszym sklepie po bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!