• Kategorie
  • Szukaj
  • Urządzenia nawigacyjne na statku

Nawigacja morska

Niezwykle rejsy po wodach śródlądowych czy bezkresnych morzach i oceanach są jedną z najwyśmienitszych form spędzania wolnego czasu na łonie natury. Zyskująca na popularności żegluga to wymagająca dyscyplina, która zazwyczaj bardzo szybko przeradza się w prawdziwą życiową pasję. Zapierające dech w piersi krajobrazy, niezrównane doznania, w których chwile błogiego relaksu przeplatają się z nieoczekiwanymi, gwałtownie podnoszącymi poziom adrenaliny sytuacjami, wymagającymi od nas refleksu, koordynacji, użycia niezwykłej siły oraz świadomego wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją żeglarską przygodę, czy jesteś doświadczonym wilkiem morskim, do każdej wyprawy musisz podejść z rozwagą i odpowiednim przygotowaniem. Możliwość bezbłędnego określenia położenia i wyznaczenia kursów, dzięki którym bezpiecznie dotrzesz do celu, to bezwzględna podstawa. Dostępna w naszej ofercie nawigacja morska obejmuje zarówno innowacyjne technologiczne urządzania, jak i niezawodne sprzęty, stosowane przez żeglarzy od wielu lat. Dla łatwiejszego dokonania udanych zakupów wyróżniliśmy następujące podkategorie, w których znajdziesz wymieniony poniżej asortyment najwyższej jakości:

·         Przyrządy nawigacyjne: Przenośniki, cyrkle, Lornetki, Linijki nawigacyjne, Zestawy nawigacyjne, Sekstanty – sztuczny horyzont

·         Kompasy ręczne i mocowane

·         Przechyłomierze

·         Wskaźniki wiatru i wiatromierze

·         Stożki sygnałowe i kule kotwiczne

·         Sygnały dźwiękowe: atestowany system sygnalizacji dźwiękowej, róg gazu sprężonego, gwizdek sygnalizacyjny, sygnały dźwiękowe z plastiku lub mosiądzu, megafony i in.

Oświetlenie nawigacyjne

Żeglowanie po bezkresnych wodach to z jednej strony zuchwała przygoda, a z drugiej niezwykle odpowiedzialne zajęcie. Poruszając się drogami morskimi musimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących w danej przestrzeni i o konkretnej porze dnia i roku zasad. Troszcząc się o bezpieczeństwo własne, swoich towarzyszy, a także wszystkich innych żeglarzy, musimy w pierwszej kolejności zaopatrzyć się w odpowiednie oświetlenie nawigacyjne. W ofercie naszego sklepu znajdziecie bogaty asortyment nowoczesnych systemów oświetlenia. Mając świadomość jak istotna jest niezawodność, bezawaryjność i długa żywotność sprzętu żeglarskiego, oferujemy produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i znanych marek o światowej renomie.

Kategoria oświetlenie nawigacyjne obejmuje m.in. światła nawigacyjne, słupy świetlne, światło kotwicy, podwodne światła i żarówki.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu żeglugi ważne jest także dobranie właściwego oświetlenia pokładowego. Dlatego nasza oferta obejmuje różnorodny asortyment taki jak: Hamburg LED, Bergmen LED, Lubeck LED, Kiel LED. W podkategorii Szperaczy i reflektorów znajdą się natomiast produkty: Brema, Cary, Marinco, Jabsco oraz reflektory radarowe z podziałem na bierne i aktywne.

Masz wątpliwości jak powinien wyglądać dobór najwłaściwszego oświetlenia nawigacyjnego? Zachęcamy do skorzystania z obrazkowej instrukcji, a w razie dodatkowych pytań służymy fachową poradą i profesjonalnym wsparciem podczas całej ścieżki zakupowej. Z naszą pomocą, już samo przygotowanie do morskiej wyprawy, będzie przyjemną i niezapomnianą przygodą!

Urządzenia nawigacyjne na statku

- nawigacja statków
- urządzenia nawigacyjne na statku
- nawigacja morska