• Kompletny system BILFILTER WAVESTREAM nr 2

Symbol: WSS2

Bilgewater jest główną przyczyną zanieczyszczenia wody. Zawiera olej silnikowy i przekładniowy oraz paliwo, by wymienić tylko kilka źródeł zanieczyszczeń. Kiedy te płyny są wypompowywane za burtę, głównie za pomocą automatycznych pomp zęzowych, mają niszczący wpływ na nasze środowisko. Środki do czyszczenia zęz, w tym te ulegające biodegradacji, rozbijają olej na drobne, mniej widoczne kropelki lub emulsję. Prowadzi to do tego, że płyny mogą rozprzestrzeniać się nawet na dużym obszarze i poważnie uszkadzać florę i faunę podwodnego świata. Filtr Wavestream ™ można łatwo zainstalować między pompą zęzową a przełomem. Podobnie jak inne odpady zanieczyszczone olejem, stare wkłady filtracyjne należy odpowiednio utylizować jako odpady niebezpieczne. Przed pompą zęzową lub systemem Wavestream ™ należy zainstalować sito w celu odfiltrowania cząstek brudu, takich jak piasek, odpryski farby, rdza itp., Aby system działał prawidłowo. usuwa wszystkie oleiste substancje z wody zęzowej opatentowan

1239.31
1239.31
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu od 2 do 5 dni
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomat® 24/7 0
Kurier InPost 13.99
Kurier InPost - pobranie 25
InPost Paczkomat® 24/7 25
Kurier DPD 28
DPD Pickup 28
Kurier DHL 28
DHL POP 28
Kurier DPD - pobranie 30
DPD Pickup - pobranie 30
Kurier DHL pobranie 30
Dostawa specjalna 49
Dostawa specjalna 2 149
Dostawa specjalna 3 299
Dostępność TAK
Waga 4.135 kg

Zamówienie telefoniczne: 530 11 00 44

Zostaw telefon
Wody zęzowe są głównym źródłem zanieczyszczenia morza, ponieważ zęzy gromadzą olej silnikowy, paliwo i płyny przekładniowe, by wymienić tylko kilka zanieczyszczeń. Kiedy płyny te są wypompowywane za burtę, zwykle za pomocą automatycznych pomp zęzowych, mają poważny negatywny wpływ na środowisko. Środki do czyszczenia zęz, nawet te biodegradowalne, jedynie emulgują lub rozkładają olej na drobne, mniej widoczne kropelki. Proces ten rozprowadza płyny w większej ilości wody i poważnie hamuje wszelkie formy życia morskiego, od ssaków, przez ryby, po rośliny i glony.
Filtr liniowy Wavestream ™ jest po prostu instalowany między pompą zęzową a mocowaniem poszycia za burtą. Usuwanie wkładu powinno odbywać się tą samą drogą, co inne odpady oleiste.
Jeśli zęza zawiera zanieczyszczenia cząstkami stałymi, takie jak piasek, błoto, odpryski farby i rdza, przed pompą zęzową należy zamontować filtr siatkowy, aby zapobiec przedostawaniu się tych zanieczyszczeń do systemu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
4_flagi_Przelewy24-1.png