• Kategorie
  • Szukaj
  • Ster strumieniowy

Jesteś zainteresowany pełną ofertą tego producenta? Zapraszamy do wirtualnego salonu: https://virtualshowroom.quickitaly.com/ 

W naszych magazynach posiadamy duże ilości produktów QUICK ITALY, jeśli jednak nie znalazłeś interesującego cię osprzętu do swojej łodzi zapraszamy do kontaktu, na życzenie sprowadzimy potrzebne elementy.  

KATALOG STERÓW STRUMIENIOWYCH QUICK Z NASZEJ OFERTY PDF Document

 

Wszystkie stery strumieniowe Quick® do jachtów i łodzi zostały opracowane z myślą o osiągnięciu najwyższej wydajności we wszystkich warunkach pracy. Wyniki jakimi może pochwalić się producent sterów strumieniowych QUICK po miesiącach wyczerpujących faz testów potwierdzają zasadność wysokich inwestycje w badania i rozwój. Odporność na korozję w słonej wodzie jest gwarantowana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Stery strumieniowe są w 100% produkowane i testowane przez firmę Quick.

Przekładnie zostały zaprojektowane ze specjalnym kształtem, aby nie wpływać negatywnie na wydajność w żadnym kierunku pracy. Stożkowe koła zębate są ściskane w procesie obróbki termicznej na bazie węgla. W ten sposób koła zębate osiągają dłuższą żywotność . Anodę cynkową można bardzo łatwo wymienić. Kształt mocowań śmigła z brązu ogranicza turbulencje.

Śmigła 4-biegunowe zapewniają optymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Śmigła pracują w każdych warunkach i są mocowane śrubami ze stali nierdzewnej.

Plastikowa obudowa chroni solidne, odporne na korozję skrzynki przekaźników ze zmianą polaryzacji. Prosty system zatrzaskowy umożliwia szybkie okablowanie.

Elastyczne sprzęgło służy do prostowania silnika i skrzyni biegów. Ta specjalna ochrona pozwala na typowy proces impulsowy pędnika.

Silniki wykorzystują najnowsze materiały, odpowiednie do ciężkich zastosowań. Do ochrony silnika służy mikroprocesor.

Kołnierz jest wykonany z twardego anodyzowanego aluminium.